GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Kişisel Bilgilerin Toplanması Korunması ve Kullanılması
AYKO, web  sitesini ziyaret amaçlı kullanan kullanıcılardan herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Ancak AYKO İngilizceyi Konuşarak Öğren Dil Eğitim Sistemi'ni ücretsiz denemek isteyenlerden Ad, Soyad, Cep Telefonu, E-Posta adresi ve hizmeti satın almak isteyenlerden de  aşağıdaki bilgiler istenmektedir.

  • Ad – Soyad
  • Adres Cep Telefonu
  • E-posta adresi
  • T.C. Kimlik Numarası

AYKO İngilizceyi Konuşarak Öğren uygulaması ile yapılan derslerde kamera ve mikrofon izni istenmektedir. Verilecek olan bu izinler ile kullanıcı cihazlarından herhangi bir veri elde edilmemekte olup, yalnızca ders esnasında kullanılacaktır.
Kullanıcılara, satın aldıkları kurslar için fatura kesileceğinden vereceği kişisel bilgilerin doğruluğunu belirlemek için kendilerinden TC Kimlik Numarası istenmektedir.

  • Kullanıcılardan istenen kişisel bilgiler, adli makamlar tarafından istenmediği sürece üçüncü kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.
  • Kullanıcının kur satın alırken verdiği kredi kartı bilgileri sistemde tutulmaz.
  • AYKO’nun İngilizceyi Konuşarak Öğren maillerine iletilen istek ve sorular sadece bu mail hesaplarında tutulmaktadır.

Sistem Güvenliği
New Yor Studio Dil Okulları sayfası üzerinden gerçekleştirilen tüm satın alma işlemleri PayTR Ortak Ödeme sayfası üzerinden yapılmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, işlemleri PayTR güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği işlemleri PayTR tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası işlemleri PayTR’ nın128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır.
Kullanıcı Bilgilerinin Doğruluğu ve Güncellenmesi
Siteden hizmet alırken verdiğiniz tüm bilgiler doğru olmalıdır. Aksi takdirde satın alma işlemine geçemez satın almayı gerçekleştiremezsiniz. Siteden hizmet alırken girdiğiniz kişisel bilgilerinizde herhangi bir değişiklik olduğunda (adres vb.) bu bilgileri güncellemeyide taahhüt etmiş olursunuz.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR