GENEL İNGİLİZCE

NYS Dil Okulları 1998 yılından beri yurt dışında dil öğrenme deneyimini size İstanbul’da sunuyor. Anadili İngilizce, uluslararası tanınırlığı olan eğitim sertifikalı öğretmenlerikonuşma ağırlıklı eğitim metodu ile yurtdışındaki eğitimi sizin ayağınıza getiriyor. Çağdaş eğitim anlayışı, modern ve teknolojik sınıfları ile öğrenme yolculuğunuzu keyifli hale getirecek video, podcast, e-kitap, DVD, görsel, işitsel  eğitim araç ve gereçleriyle İngilizceyi kolayca öğreneceksiniz.
NYS DİL OKULLARI İLE NEW YORK ARTIK İSTANBUL’DA!
NYS DilOkulları İngilizce derslerinde  yalnızca İngilizce konuşulur. Böylece dili anlama, konuşma, kelime haznenizi zenginleştirme ve yeni kelimeleri doğru tellafuz etme olanağı sağlanır. Her öğrencinin aktivitelerle konuşarak kolayca öğrenmesi sağlanır.

Sizler de 1998 den beri NYS Dil Okullarını tercih eden öğrenciler gibi, İngilizce’yi anadiliniz gibi konuşur, hem sosyal hem iş hayatınızda ve hem de uluslararası ve ulusal dil sınavlarında başarılara imza atarsınız. 


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR