TÜRKÇE

TÜRKÇE, İKİNCİ DİL OLARAK TÜRKÇE
Türkçe Dersleri

Günlük Konuşma Türkçesi, İş Türkçesi ve Üniversite Öğrencilerine Türkçe olmak üzere üç Guruba Türkçe öğretiyoruz

NYS size:
•Kişisel ihtiyaç ve hedeflerinize özel programlar;
• Öğrenme tarzınıza uygun öğretme yöntemi;
• İletişim Metodunda (Communicative Method) eğitim;
• Sınıfta sadece Türkçe konuşulur;
• Merkezlerimizde, ofisinizde veya SKYPE'de istediğiniz yerede ve zamanda bireysel dersler veya merkezlerimizdeki grup derslerine katılma;
İmkanını sunar.

Öğrencilerin sadece Türkçe konuşmaları ve Türkçe iletişim kurmaları teşvik edilir. Kelime ve dilbilgisi öğretmede ezber yerine, gerçek hayat bağlamında öğretilir.

Günlük konuşma Türkçesi:
Öğrencilerimizin Türkçe konuşma ortamlarında çevrelerinde olup bitenleri anlamalarına yardımcı olup günlük yaşam koşullarında insanlarla iletişim kurmalarını hedefliyoruz. Burada da önceliğimiz öğrencilerimizin konuşmaları, eğitimin konuşma ağırlıkı olmasıdır.

İş Türkçesi: programı İş dünyasında Türklerle Türkçe iş yapacak olan İşadamları için hazırlanmıştır. katılımcıların Türk iş adamları ile tanışmalarından başlayarak, iş arkadaşları ile iletişim kurmalarını, iş anlaşmalarını müzakere etmelerini, iş mektupları yazma vb konuları içermektedir. İhtiyaca göre programda değişiklikler ve eklemeler yapılabilir.

Üniversite öğrencilerine Türkçe programında
Öğrenciler NYS derslerinde öğrendikleri Türkçe ile sınıf içi tartışmalara katılacak, sorular sorabilecek, sorulan soruları cevaplayabilecek, akademik sunumlar yapabilecek, sınavlara başarı ile girecek ve Türkçe yazılı ödevler hazırlayabileceklerdir.

Türkçe'yi öğrencilerle birlikte, dil merkezlerimizde bir grupta, merkezlerimizde, ofisinizde veya Skype'ta kendinize özel bir programda öğrenebilirsiniz


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR