TÜRKÇE

TÜRKÇE, İKİNCİ DİL OLARAK TÜRKÇE
Türkçe Dersleri

Günlük Konuşma Türkçesi, İş Türkçesi ve Üniversite Öğrencilerine Türkçe olmak üzere üç Guruba Türkçe öğretiyoruz

NYS size:
•Kişisel ihtiyaç ve hedeflerinize özel programlar;
• Öğrenme tarzınıza uygun öğretme yöntemi;
• İletişim Metodunda (Communicative Method) eğitim;
• Sınıfta sadece Türkçe konuşulur;
• Merkezlerimizde, ofisinizde veya SKYPE'de istediğiniz yerede ve zamanda bireysel dersler veya merkezlerimizdeki grup derslerine katılma;
İmkanını sunar.

Öğrencilerin sadece Türkçe konuşmaları ve Türkçe iletişim kurmaları teşvik edilir. Kelime ve dilbilgisi öğretmede ezber yerine, gerçek hayat bağlamında öğretilir.

Günlük konuşma Türkçesi:
Öğrencilerimizin Türkçe konuşma ortamlarında çevrelerinde olup bitenleri anlamalarına yardımcı olup günlük yaşam koşullarında insanlarla iletişim kurmalarını hedefliyoruz. Burada da önceliğimiz öğrencilerimizin konuşmaları, eğitimin konuşma ağırlıkı olmasıdır.

İş Türkçesi: programı İş dünyasında Türklerle Türkçe iş yapacak olan İşadamları için hazırlanmıştır. katılımcıların Türk iş adamları ile tanışmalarından başlayarak, iş arkadaşları ile iletişim kurmalarını, iş anlaşmalarını müzakere etmelerini, iş mektupları yazma vb konuları içermektedir. İhtiyaca göre programda değişiklikler ve eklemeler yapılabilir.

Üniversite öğrencilerine Türkçe programında
Öğrenciler NYS derslerinde öğrendikleri Türkçe ile sınıf içi tartışmalara katılacak, sorular sorabilecek, sorulan soruları cevaplayabilecek, akademik sunumlar yapabilecek, sınavlara başarı ile girecek ve Türkçe yazılı ödevler hazırlayabileceklerdir.

Türkçe'yi öğrencilerle birlikte, dil merkezlerimizde bir grupta, merkezlerimizde, ofisinizde veya Skype'ta kendinize özel bir programda öğrenebilirsiniz


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR