AÇIK GRUP

"

Kariyer hedefleriniz arasında tek engel iş yaşamında ikinci bir dilde yetkinliğinizin olmaması mı?

New York Studio Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı program ile hızlıca yeni anadilinizi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin! Uluslararası arenada rekabet veren dünya devi şirketler arasında henüz Türkçe yaygın olarak kullanılmıyor.

Bu durumda uluslarası boyutta iş hayatında bulunan kurum yöneticileri ve çalışanlarını yeni bir dil öğrenmekte mecbur kalmaktadır. Kariyeriniz için yabancı bir dil konuşabiliyor olmak işe seçilme ya da terfi olanaklarında büyük avantajınız olacak, başarı kapılarını size aralayan anahtarınız olacaktır. !

Açık grup eğitimleri Kariyer için yabancı dil eğitimlerinde; 
İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Arapça dillerinde hizmet sunan New York Studio Dil Okulları ders içeriklerini kurum ve katılımcı ihtiyaçlarına göre hazırlar.

Her eğitim programında olduğu gibi açık grup eğitimlerinde de iletişimsel metod uygulanır. Açık grup dersleri yöntemle haftada iki gün gerçekleştirilir. Derslerini hafta içi almak isteyen öğrenciler akşam saatlerinde, hafta sonu almak isteyenler ise bir gün sabah, bir gün öğleden sonra olmak üzere yine haftada iki gün katılım sağlayabilmektedir.

"

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR