ARAPÇA

NYS DİL OKULLARI İLE ARAPÇA ÖĞRENME AYRICALIĞINI YAŞAYIN!

Dünya  üzerinde  200  milyona  yakın  insanın  konuştuğu  ve  22  ülkede  kullanılan Birleşmiş Milletler’in kabul ettiği 5 dilden biri olan Arapça’yı New York Studio Dil Okulları ayrıcağıyla öğrenerek;

• İş ortaklığı sağladığınız Arap müşterileriniz ile kolayca iletişim kurabilir,

• Arapça yazışma, okuma ve konuşma becerileri geliştirebilir,

• Ticari ilişkilerinizi geliştirebilir,

• Dil diyaloğu gerektiren; firma, otel, restourant, ulaşım ve sağlık gibi pek çok alanda aktif iletişim kurabilir,

• Ticari, sınai ve ekonomik konularda ve sosyal iletişim faaliyetlerinde dil becerilerinizi sergileyebilirsiniz.

 

NYS Dil Okulları ile Arapça öğrenirken;

• İletişimsel metod yöntemini benimsemiş Arap öğretmenlerden alacağınız dil eğitiminizde, derslerde yalnızca Araçpa konuşur, konuşma ağırlıklı eğitimle Arapça iletişim kurma yeteneğinizi geliştirirsiniz.

• NYS Dil Okulları’nın 19  yıllık  tecrübesi  ile Arapça’yı  en  pratik  şekilde  öğrenir,  akıcı konuşma becerilerinizi geliştirirsiniz.

• Her ders duyacağınız yeni sözcüklerle Arapça kelime haznenizi zenginleştirirsiniz.

• Son teknolojik işitsel ve görsel araç gereçler ile dinleme, okuma ve okuduğunu anlama becerisi edinirsiniz.

• Yalnızca Arapça konuşma ve anlama becerileri değil, Arap kültürüne ait özellikleri de edinmiş olursunuz.

 

Arapça’yı Arap öğretmenlerden öğrenin!

         New York Studio Dil Okullarında, her öğretmen alanında anadili konuşma ünvanına olup; üniversite mezunu, tecrübeli ve uluslararası tanınan eğitim sertfikasına sahiptir. Böylece Arapça’yı Arap bir öğretmenden öğrenmenin avantajını yaşayan katılımcılar, sadece bir dili değil farklı bir kültürü de öğrenmiş olurlar. Diğer bir deyişle, Arapçayı yurt dışındaymış gibi öğrenir, Arap kültürü ile kaynaşıp uyum sağlamayı başarırlar.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR