BULATS

 BULATS,  profesyonel  iş  İngilizcesi  iletişim  becerilerini  test  eder.  Uluslararası şirketler dil yeterliliğini ölçmekte, işe seçim, yerleştirme, eğitim ve terfi gibi süreçlerde çalışanlarını BULATS sonuçlarına göre gerçekleştirir. Personellin objektif iletişim becerilerini değerlendirme testi olan BULATS’ta başarı Türkiye’de sadece New York Studio Dil Okulları’nda uygulanan ‘’NY Studio Metodu’’ ile mümkündür.

 

BULATS’TA BAŞARI NY STUDIO METODU İLE GELİYOR!

• NYS Dil Okulları’nın 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ışığında BULATS’a özel olarak geliştirdiği NY Studio Metodu alanında uzman, deneyimli ve yabancı öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. NY Sudio Metoduyla, gerçek iş hayatında karşınıza çıkan durumlarda iletişim kurar, profeyonel bir ortamda sınavda beklenilen konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerinizi geliştirirsiniz.

• NY Studio’da BULATS’a tamamıyla iş hayatından alınmış konularla sınav odaklı hazırlanırsınız. Eğitim boyunca çıkmış testlerin çözümleri, soru tipleri ve çözüm taktikleri ve sınava ilişkin stratejileri öğrenirsiniz.

• NY  Studio  ile;  profesyonel  yaşamda  karşılaşacağınız  sipariş,  raporlama,  grafik yorumlama, e-mail yazma, not alma gibi konularda doğru ton ve dilbilgisini öğrenirsiniz.

• NYS, BULATS test formatına benzer nitelikte eğitim araç gereçleriyle sizi BULATS’a sınav ve başarı odaklı hazırlar.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR