ÇAĞRI MERKEZİ İNGİLİZCESİ

Çağrı Merkezleri Çağrı Merkezi ingilizcesi bilenleri tercih ediyor. Çağrı Merkezi ingilizcesi bilmenin avantajlarından siz de yararlanın. Sektörün en’leri Çağrı Merkezi İngilizcesinde NYS Dil Okulları’nı tercih ediyor.

NYS Dil Okulları Çağrı Merkezi İngilizcesi programında kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel olarak düzenlenen eğitim programı profesyonel öğretmen kadrosu ile birlikte uygulanır. Katılımcılarını hedeflerine doğrudan ulaştıracak ders içeriklerinde son trendleri yansıtan terminolojiyi kullanır ve öğrenilen dilin sadece iş hayatında değil güncel yaşamda da kullanılabilmesini sağlar.

Program içeriği:

Uzman eğitmen kadrosu tarafından, katılımcı ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda hazırlanan Çağrı Merkezi İngilizcesi programı dahilinde;

Müşteriyle iletişim

• İyi bir müşteri hizmeti için gerekli beceriler ve nitelikleri öğrenir, telefonda müşteriyle iletişim  kurma, sorunu tanımlama, müşteriye çözüm alternatifleri sunma ve onu gerçekten anladığınızı hissettirmeyle ilgili stratejileri edinirsiniz.

• Potansiyel müşteriyi kazanma yollarını bilir, çağrı merkezine gelen telefonlarda stratejik iletişim kurma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Çağrı merkezi İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR