ÇAĞRI MERKEZİ İNGİLİZCESİ

Çağrı Merkezleri Çağrı Merkezi ingilizcesi bilenleri tercih ediyor. Çağrı Merkezi ingilizcesi bilmenin avantajlarından siz de yararlanın. Sektörün en’leri Çağrı Merkezi İngilizcesinde NYS Dil Okulları’nı tercih ediyor.

NYS Dil Okulları Çağrı Merkezi İngilizcesi programında kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarına özel olarak düzenlenen eğitim programı profesyonel öğretmen kadrosu ile birlikte uygulanır. Katılımcılarını hedeflerine doğrudan ulaştıracak ders içeriklerinde son trendleri yansıtan terminolojiyi kullanır ve öğrenilen dilin sadece iş hayatında değil güncel yaşamda da kullanılabilmesini sağlar.

Program içeriği:

Uzman eğitmen kadrosu tarafından, katılımcı ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda hazırlanan Çağrı Merkezi İngilizcesi programı dahilinde;

Müşteriyle iletişim

• İyi bir müşteri hizmeti için gerekli beceriler ve nitelikleri öğrenir, telefonda müşteriyle iletişim  kurma, sorunu tanımlama, müşteriye çözüm alternatifleri sunma ve onu gerçekten anladığınızı hissettirmeyle ilgili stratejileri edinirsiniz.

• Potansiyel müşteriyi kazanma yollarını bilir, çağrı merkezine gelen telefonlarda stratejik iletişim kurma becerilerinizi geliştirirsiniz.

Çağrı merkezi İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR