CANLI GRUP + ONLİNE İNGİLİZCE

Her gün İngilizce canlı sanal grup derslerini zaman ve seviye yönünden sınırsız Online Eğitimi ile birlikte bir arada sizlere sunuyoruz. 21 ülkede 4 milyondan fazla kişinin Ingilizce öğrendiği Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. İngilizce hergün canlı sanal sınıflar ve Online eğitimle Karma Sistemde trafiğe takılmadan, istediğiniz yerde  ve istediğiniz zamanda online İngilizce öğrenme imkanı sunuyoruz. Sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilgilendiğiniz konularda  bireysel ve kurumsal özel çözümler sunuyoruz.

Başlangıçtan itibaren ilgilendiğiniz konularda, kişiselleştirilmiş, güncel içerikle, 34 değişik konuda 55 bin ders saatlik içerikle eğitim alabilirsiniz. Maximum 8 kişilik canlı sanal sınıflarda anadili Ingilizce olan öğretmenlerden alacağınız konuşma derslerine cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz. Kapsamlı Learning Management raporlama sistemi her konu bitiminde ve her üç ayda bir alacağınız sınavlarla güçlü ve zayıf yönlerinizi görebilir gelişmelerinizi takip edebilirsiniz.
  
NYS, uzman ve profesyonel iş ortağınız olarak, POE da olacağınız seviye belirleme sınavı ile ihtiyaç analizi ve hedef belirlenmesinden başlayarak ihtiyaçlarınıza özel ve etkili dil eğitim programıları sunuyoruz. Kariyerinin için ihtiyacınız olan dilde, sizin için önemli noktalar üzerinde durarak, en kısa sürede dil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR