ÇOCUK İNGİLİZCESİ

YENİ NESİL İNGİLİZCE PROGRAMLARI İLE İLK, ORTA VE LİSE ÖĞRENCİLERİ İNGİLİZCE’Yİ  EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR!

Araştırmalar çocukların ingilizce dahil birden fazla dili aynı zamanda ve sorunsuz olarak öğrenebildiklerini gösteriyor. Ayrıca dil öğrenimine ne kadar erken başlarlarsa onlar için o kadar iyi olacağı belirtiliyor.

NYS de çocukları akıcı İngilizce konuşma becerilerini geliştiriyor, İngilizceyi öğreniyor, konuşuyor  ve geleceğe güvenle bakıyorlar. Alanında uzman ve pedagojik formasyona sahip tecrübeli yabancı öğretmenlerle öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini belirliyor, İngilizce seviyelerine ve yaşlarına göre oluşturduğunuz sınıflara yerleştiriyor ve bu sınıflarda  İngilizce iletişim becerilerinin oluşmasının ilk aşamasından itibaren sağlıyoruz. Böylece çocuklarımız İngilizce’de sadece okuma yazma yeteneğine sahip olmaz; aynı zamanda akıcı konuşma ve konuşulanları hızlı analiz edip cevap verme becerisinide kazanırlar. Özgüveni yüksek bir birey olma yolunda avantajlar kazanan çocuklar, yaşıtlarına oranla iletişim kurma  yeteneklerinde gelişme kaydederler. Farklı kültürleri tanımak ve onlara uyum sağlamak noktasında başarı kazanırlar.

Eğitim Materyalleri

Öğrencilerin İngilizce seviyelerine ve ihtiyacına yönelik olarak seçilen ders kitapları geniş içeriğe sahip kaynaklar içermektedir. Bu kaynaklar ile öğrencilerimiz; çeşitli videolarla eğlenirken öğrenir, dinleme ve tekrar etme alıştırmaları ile doğru telaffuzları öğrenirken kültür çalışmaları, fonetik çalışmaları, yazı ve gramer alanlarında gelişir. Yine aynı kitaplarda yer alan tekrar bölümleri ile edindiği bilgileri pekiştirir.

Ayrıca günümüzde teknolojiyi seven çocuklar dil eğitimini dijital dünyada ister tabletlerinden ister telefonlardan her yerde her saatte erişilebiliyorlar.

 

a) Online aktiviteler sayesinde İngilizce öğrenmek çocuk işi!

Çocuklarımızın dijital ortamda online olarak tekrar, eğlenceli çalışmalar, etkileşimli aktiviteler,oyunlar ve örneklerle zenginleştirilmiş alıştırmalar ve ödevler yapabileceği eğlenceli ve velilerin beğenisini kazanan uygulamamız 7/24 erişilebilir olup öğrencilere ders tekrarı sağlar.

b) Kişisel Kitaplık ve e-kitaplar

Çocuklara özel olarak hazırlanmış e kitaplar üzerinden çocuklarınız resimli ve sesli kitapları okuyabilecek, İngilizcelerini geliştirebileceklerdir. Her çocuk kendi e-kitaplarında anlama düzeylerini sınayabileceği, eğlenceli kısa testlere ulaşabilecektir. Oyun ağırlıklı kitaplar ile çocuklar İngilizceyi farkında olmadan öğreniyor! Kurgu, kurgu dışı, çizgi roman gibi pek çok türü olan e-kitaplar çocukların oyun oynar gibi okuduğu, zevkle oynadığı ve dinlediği kitaplar arasıda yer alıyor. Bu program ile gelişimi ödüllendiren eğitici oyunlar çocukların eğlenirken öğrenmelerine olanak sağlıyor.

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR