İLK ORTA LİSE İNGİLİZCESİ

İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİNE İNGİLİZCE
  YURT DIŞINDA UYGULANAN EĞİTİM YÖNTEMLERİYLE İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE ÖĞRENCİLERİMİZE İNGİLİZCEYİ EĞLENEREK ÖĞRETİYORUZ!

Araştırmalar çocukların İngilizce dâhil birden fazla dili aynı zamanda ve sorunsuz olarak öğrenebildiklerini gösteriyor. 

NYS’de çocuklar İngilizceyi konuşarak, eğitsel aktivitelerle eğlenerek öğreniyor, konuşuyor ve dil becerileri arttıkça geleceğe güvenle bakıyorlar. Alanında uzman, sertifikalı ve tecrübeli yabancı öğretmenlerle öğrencilerimizin İngilizce seviyelerini belirliyoruz 

•İngilizce seviyelerine ve yaşlarına göre oluşturduğumuz sınıflara yerleştiriyor, 

•Bu sınıflarda çocuklarımızın İngilizce iletişim becerilerinin oluşmasının ilk aşamasını ve eğitsel aktivitelerle eğlenerek konuşmalarını sağlıyoruz. 

•10 kişilik sınıflarda sadece İngilizce konuşan çocuklarımız kısa zamanda İngilizcede ilerleme kaydediyorlar. 

Çocuklarımız İngilizcede sadece okuma yazma yeteneği değil, aynı zamanda akıcı konuşma ve konuşulanları hızlı analiz edip cevap verme becerisini de kazanıyorlar

Online aktiviteler sayesinde İngilizce öğrenmek çocuk işi!

Çocuklarımızın dijital ortamda online olarak eğlenceli çalışmalar, etkileşimli aktiviteler, oyunlar ve örneklerle zenginleştirilmiş alıştırmalar ve ödevler yapabileceği eğlenceli uygulamamız 7/24 erişilebilir. Böylelikle çocuklarımız istedikleri yer ve zamanda ders tekrarı yapabilir, İngilizcelerini arzu ettikleri kadar geliştirebilir 

Kişisel Kitaplık 

•Eğitimlerimiz sırasında, oyun ağırlıklı online kitaplar ile çocuklar İngilizceyi farkında olmadan öğreniyor!

•Çocuklara özel olarak hazırlanmış e-kitaplar üzerinden çocuklarımız resimli ve sesli kitapları okuyarak İngilizcelerini geliştiriyorlar. 

•Her çocuk kendi e-kitaplarında anlama düzeylerini sınayabileceği, eğlenceli, kısa testlere ulaşabilecektir. 

•Bu program ile gelişimi ödüllendiren eğitici oyunlar, çocukların eğlenirken öğrenmelerine olanak sağlıyor.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR