EĞİTİM MATERYALLERİMİZ

Eğitimde başarınızı sağlamak için Güncel ve Dil Eğiitimini Destekleyici bilişim teknolojilerini de içeren  Eğitim araç ve gereçlerini kullanıyoruz. Eğitim Araç ve Gereçlerimiz  gerçek hayattan alınmış farklı öğrenme yöntemlerine hitap eden, en son bilişim ve iletişim teknolojilerini içermektedir.
Multi-Medya araçları dinleme,dinlediğinizi anlama,  konuşma ve telaffuz yeteneğinizi arttırıp, uygulama yeteneğinizi geliştirmek için ders kitabı, elektronik kitap, alıştırma kitabı veya online kitap dinleme CD’si, video ve diğer bilgisayar destekli programlar kullanıyoruz.  Her katılımcıya gördükleri dersleri tekrar edebilmeleri  için internet şifresi veriyoruz. Bu şifre ile öğrenci online olarak dinleme, okuma, dinlediğini ve okuduğunu anlama, kelime haznesini geliştirme gibi konularda istediği yerde ve zamanda pratik yapabilecektir.
EK HİZMETLERİMİZ

  • Katılımcılarımız, yabancı dil gelişimleri ile ilgili olarak, rehberlik ve eğitim departmanlarımızdan destek alabilirler.
  • İngilizce eğitimlerimizde, Cuma günleri, gramer ve konuşma aktivitelerine (aylık 16 ders) ücretsiz olarak katılabilirler.
  • Katılımcılarımızın, %90 kursa devam etmesi  ve verilen ödevleri başarı ile tamamlamaları halinde  kur sonu sınavında başarılı olmazlarsa ücretsiz takviye dersi ve takviye derslerin sonunda da, ikinci bir sınav hakkı imkanı sağlarız.
  • Katılımcılarımızın Gelişim Raporlarını kendileri ve insan kaynakları deparmanına talepleriniz doğrultusunda aylık olarak paylaşırız.
  • Katılımcılarımız, belirli zamanlarda düzenlediğimiz film kulübü gibi aktivitelerimize katılabilirler.
  • Katılımcılarımız, şubelerimizdeki ücretsiz internet erişiminden yararlanabilirler.
  • Merkezlerimizde çay, su, kahve ikramımız olup, ücretsizdir.

 


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR