EĞİTİM MATERYALLERİMİZ

Eğitimde başarınızı sağlamak için Güncel ve Dil Eğiitimini Destekleyici bilişim teknolojilerini de içeren  Eğitim araç ve gereçlerini kullanıyoruz. Eğitim Araç ve Gereçlerimiz  gerçek hayattan alınmış farklı öğrenme yöntemlerine hitap eden, en son bilişim ve iletişim teknolojilerini içermektedir.
Multi-Medya araçları dinleme,dinlediğinizi anlama,  konuşma ve telaffuz yeteneğinizi arttırıp, uygulama yeteneğinizi geliştirmek için ders kitabı, elektronik kitap, alıştırma kitabı veya online kitap dinleme CD’si, video ve diğer bilgisayar destekli programlar kullanıyoruz.  Her katılımcıya gördükleri dersleri tekrar edebilmeleri  için internet şifresi veriyoruz. Bu şifre ile öğrenci online olarak dinleme, okuma, dinlediğini ve okuduğunu anlama, kelime haznesini geliştirme gibi konularda istediği yerde ve zamanda pratik yapabilecektir.
EK HİZMETLERİMİZ

  • Katılımcılarımız, yabancı dil gelişimleri ile ilgili olarak, rehberlik ve eğitim departmanlarımızdan destek alabilirler.
  • İngilizce eğitimlerimizde, Cuma günleri, gramer ve konuşma aktivitelerine (aylık 16 ders) ücretsiz olarak katılabilirler.
  • Katılımcılarımızın, %90 kursa devam etmesi  ve verilen ödevleri başarı ile tamamlamaları halinde  kur sonu sınavında başarılı olmazlarsa ücretsiz takviye dersi ve takviye derslerin sonunda da, ikinci bir sınav hakkı imkanı sağlarız.
  • Katılımcılarımızın Gelişim Raporlarını kendileri ve insan kaynakları deparmanına talepleriniz doğrultusunda aylık olarak paylaşırız.
  • Katılımcılarımız, belirli zamanlarda düzenlediğimiz film kulübü gibi aktivitelerimize katılabilirler.
  • Katılımcılarımız, şubelerimizdeki ücretsiz internet erişiminden yararlanabilirler.
  • Merkezlerimizde çay, su, kahve ikramımız olup, ücretsizdir.

 


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR