ENERJİ SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

 

ENERJİ SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

Enerji sektörünün enerji İngilizcesi terminolojisine hakim, bu konuda uluslarası yazışmalar, toplantılar ve sunumlar gerçekleştirebilecek olan adaylar işe alım ve terfi süreçlerinde avantaj sahibi olurlar. New York Studio Dil Okulları, enerji sektöründe çalışanların etkin İngilizce iletişim kurmaları için profesyonel eğitmen kadrosuyla hazırladığı Enerji İngilizcesi programını katılımcılarına sunar.

Enerji İngilizcesinde NYS Dil Okulları Farkı

Öğretmen kadromuz anadili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz ve Avustralyalı profesyonel, alanında deneyimli ve tamamı uluslararası yabancı dil eğitimi sertifikasına sahip oluşur. Uzman eğitmen kadrosu derslerde İletişimsel Metot uygular. Bu yöntemle dersler konuşma ağırlıklı geçer ve ilk dersten itibaren katılımcı İngilizce konuşmaya başlar. Katılımcının mesleki ihtiyaçlarına göre planlanmış ders programında kelime haznesinin zenginleştirilmesi ve akıcı İngilizce konuşmada yetkinlik kazanması da önemli bir yer kaplar.

Program İçeriği:

Enerji İngilizcesi programında; enerji ve yakıt kaynaklarıelektrik santrallerienerji piyasasının düzenlenmesienerji tasarrufuKyoto protokolünükleer enerjideki gelişmelerkömür santrali, gelecekteki enerji talebi ve üretimi gibi sektöre dair güncel konular işlenmektedir.

Enerji İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin!


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR