FİNANSÇILARA İNGİLİZCE

FİNANS SEKTÖRÜ ÇALIŞANLARINA ULUSLARARASI FİNANS DÜNYASININ KAPILARINI AÇIYORUZ!

Bu program katılımcılarının finans sektöründe uluslararası  bir kariyer için hazırlanmalarını sağlar.

NYS Dil Okulları Finans İngilizcesi programı toplamda dört modüllük kurs sürecini kapsamaktadır. Grammer yapıları ile dil bilgisi uzmanlığı ve akıcı konuşma becerileri kazandıran Finans İngilizcesi programının modüllerinden itibaren ingilizce konuşmaya başlarlar.

Finans İngilizcesi Modül 1 CEF B1.1

•Bu seride katılımcılar henüz ilk dersten İngilizce konuşmaya başlamaktadır.

•NYS e-mail ve iş yazışmaları programıyla; uygun hitabet ile başlayan mail içeriği oluşturma, resmi yazıları sonlandırma uslübü, notları organize etme, nazikçe eleştride bulunma gibi beceriler edinir.

•Katılımcılar meslekleriyle ilgili iş yerlerinden kendi projelerini derse getirerek, öğrendiklerini hemen projelerine aktaracak ve pratik yapma imkanına sahip olacaktır.

• Bu program finans konseptlerini öğreterek katılımcılarının finans İngilizcesi’ni güçlendirir ve finans endüstrisinde stratejik konuma sahip olmak için gerekli olan iletişim becerilerini kazandırır.

•Bireysel bankacılık, yatırım bankacılığı, muhasebe, ticari finans, şirket birleşmeleri ve devirleri gibi çok geniş çaptaki finans konularını kapsar.

•Finans ingilizcesi programı kapsamında muhasebeden ödünç alıp vermelere, merkez bankacılığından girişim sermayesine kadar tüm kelime, deyim ve benzetmeler öğretilmektedir.

•NYS müzakere teknikleri ve finans İngilizcesi programı uygulanarak katılımcıların müzakerelere hazırlanması, doğru ses tonu kullanması, doğru vücut dili kullanma ve okumak gibi pek çok konuda başarıya ulaşmanın yollarını kapsar.

•Böylece stratejik planlama, iş geliştirme, büyüme stratejileri, risk yönetimi, yeni ortaklıklar başlatma, liderlik ve değişim yönetimi gibi konularda katılımcıların başarıya ulaşması sağlanır.

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR