HAVACILIK İNGİLİZCESİ

SEKTÖREL İNGİLİZCE
HAVACILIK
Havacılık sektörü havacılık ingilizcesinin ve genel olarak İngilizcenin en yoğun olarak kullanıldığı sektördür. Havacılık sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyen genç mezunların Havacılık İngilizcesine ihtiyaçları var. New York Studio Dil Okulları 1998 yılından bu yana tecrübesiyle her sektörün ihtiyacına yönelik hazırladığı eğitim programını Havacılık sektörü içinde hazırlamıştır. Havacılık branşlarında alanında kariyer hedefleyen katılımcıların İngilizce iletişim kurma becerisi kazandırıyoruz.
Nys Dil Okulları, Havacılık İngilizcesi programı; Pilotlara İngilizce, Kule İletişim Uzmanlığı İngilizcesi, Kabin Personeli İngilizcesi, Teknisyenlere İngilizce, Yer Hizmetleri İngilizcesi, Havaalanı Güvenlik İngilizcesi  ve Satış Pazarlama Destek İngilizcesi eğitimleri vererek katılımcılarını havacılık sektöründe başarıya ulaştırmaktadır.
Havacılık İngilizcesinde Neden NYS?
• Eğitimler; native speaker, yabancı, üniversite mezunu ve uluslararası eğitim sertifikalı öğretmenler tarafından verilir.
• NYS Dil Okulları konuşma ağırlıklı olarak uyguladıkları Havacılık İngilizcesi eğitiminın yanısıra Pilotlara ICAO Level 4 testine hazırlık eğitimi THY Kabin Personeli sınavına hazırlık dersleri de vermektedir.
New York Studio Dil Okulları ile hem İngilizce öğrenin hem kariyerinizde yükselin!


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR