IELTS

IELTS SINAVINA HAZIRLIK KURSU

NYS’DE IELTS FARKI

Temelde Akademik ve Genel Eğitim olarak ikiye ayrılan IELTS; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini ölçer.

•Öğrencimizi, dört dil becerisine de aynı önemi veren uzman ve uluslararası sertifikalı eğitimcilerimizle, tüm konularda detaylı bir çalışma ile sınava hazırlıyoruz.

•Ders programını hazırlarken bireysel öğrenme metodunuzöğrenme farklılıklarınızİngilizce bilginizihtiyaç ve hedefleriniz gibi sınav başarınızı etkileyecek faktörleri belirliyoruz.

•Sınavda başarı amaçlı kurgulanan ders içeriklerinde sınava hazırlık yöntemlerini, test ve soru tiplerine özel taktikleri, geçmiş dönemlerde çıkmış soru tiplerini incelenerek, öğrencimizin IELTS sınavında başarı kazanmasını hedefliyoruz.

NYS olarak IELTS sınavına özel geliştirdiğimiz program 2+2 Eğitim Sistemi ile öğrencilerin iki yönlü olarak sınava hazırlanmasını sağlıyoruz.

NYS olarak iletişimsel metot doğrultusunda öğrencilerimize sözlü ve yazılı olarak sınav esnasında fikirlerini organize etmeyi öğretiyoruz.

•IELTS eğitimi pre-intermediate ve intermediate seviyelerinden başlamaktadır.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR