İNGİLİZCE

NYS Dil Okulları 1998 yılından beri yurt dışında uygulamalı dil öğrenme yöntemlerini İstanbul’da sunuyor.    NYS, konuşma ağırlıklı (iletişimsel metot-communicative method) eğitim metoduyla profesyonel eğitim kadrosuyla yurt dışındaki eğitimi sizin ayağınıza getiriyor.    NYS, 
  • Çağdaş eğitim anlayışı, modern, güncel ve teknolojik eğitim araç ve gereçleri, 
  • Ana dili İngilizce olan uzman öğretmen kadrosu, 
  • 6-9 kişilik sınıflar, 
  • Öğrenme yolculuğunuzu keyifli hale getirecek video, podcast, e-kitap, DVD, görsel, işitsel eğitim araç ve gereçleriyle İngilizceyi kolayca, kısa zamanda ve başarıyla öğrenmenizi sağlıyor.
  NYS DİL OKULLARI İLE NEW YORK ARTIK İSTANBUL’DA!   NYS Dil Okulları İngilizce derslerinde yalnızca İngilizce konuşulur. Böylece öğrencinin dili anlama, konuşma, kelime haznesini zenginleştirme ve yeni kelimeleri doğru telaffuz etme olanağı daha ilk dersten itibaren sağlanır. 

English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR