İNGİLİZCE İŞ MÜLAKATLARI

Müjde! İş başvurunuz ilk aşamayı geçti ve mülakata çağrıldınız. Peki ingilizceniz nasıl? İngilizce iş mülakatına hazır mısınız? İngilizce İş Mülakatları bugün işe alım sürecinin standart bir parçası oldu.

Sizi İngilizce İş Mülakatınıza hazırlayalım. Hayallerinizdeki işe yerleşin! NYS İngilizce iş mülakatında olduğu gibi iş ingilizcesi programında ingilizce becerilerinizi geliştirin. İngilizce İş Mülakatında yüksek performans gösterip başarıya ulaşın ve işi kapın.

İngilizce İş Mülakatı Programımızda;

Eğitim, ilgi alanları ve geçmiş iş tecrübeleri hakkında bilgi verme,
Yetenekler ve nitelikler,
Boş zamanı değerlendirme şekilleri,
• Üye olunan kulüpler ya da çalışılmış sosyal sorumluluk projeleri hakkında konuşmak,
• Önceden çalışılmış işlerdeki tecrübelerden, sorumluluk ve yetki alanlarından bahsetme,
• Söz konusu iş için neden uygun bir aday olduğunu güçlü ve zayıf yönler üzerinden konuşarak ikna etmek,
Nasıl giyinmeniz gerektiği, davranış biçimleri,
•Mülakatta sorulması muhtemel soruların nasıl cevaplanacağına dair bilgiler,
Tekliflerle ilgili konuşma,  
Mülakat sonunda iletişim kanallarının konuşulması  ve mülakat alanından ayrılma konularında yetkinlik kazanırsınız.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR