İNGİLİZCEYİ KONUŞARAK ÖĞREN

Öğrencilerimize Skype üzerinden bireysel ya da grup derslerini online olarak veriyoruz.

İNGİLİZCEYİ KONUŞARAK ÖĞREN Kayıt ol ve İngilizce Konuşmaya Başla!

  • Alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimizle İngilizce öğrenebilir ve ilgi alanınıza göre uzmanlaşabilirsiniz.


  • Belirlenen gün ve saatte ücretsiz olarak telefonda konuşarak İngilizce seviyenizi eğitim danışmanından öğrenebilir, eğitim süreci ve işleyiş hakkında bilgi alabilirsiniz.


  • Üniversite mezunu, ana dili İngilizce olan, CELTA, TESOL, TEFL sertifikalı yabancı öğretmenlerle ders işlenir.


  • Öğretmenler derslerin bitiminde dersin ses kaydını online olarak öğrenciye iletir.


•Öğretmen her hafta düzenli olarak öğrencisinin öğrendiği yeni kelime ve gramer konularını alıştırmalarıyla beraber öğrenciye gönderir.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR