BİZE KATILIN

BİZE KATILIN FORMU
Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası

NEW YORK STUDİO DİL OKULLARI

Ofislerimizde çalışan profesyonel ve uzman öğretmenlerin işe alımları için gerekli hazırlıklardan başlayarak iş ilanı hazırlanması, mülakatlar, işe alımın gerçekleştirilmesi, eğitim, performans ölçme ve değerlendirme, terfi gibi tüm süreçleri takip etmektedir.


Yurt dışından “native speaking” öğretmenlerin işe alım işlemlerini gerçekleştiren insan kaynakları, söz konusu öğretmenlerin ikametgâhlarının ve çalışma izinlerinin alınması gibi tüm resmi işleri de yürütmektedir.


NYS’de Kariyer ve Yükselme Olanakları
Personelinin kariyer hedeflerine önem vermekte, yetkinlik ve gelişimini takip etmekte olan NYS, katılımcı, objektif ve şeffaf bir performans geliştirme yaklaşımı uygular. NYS, personeli için şirket, şube ve bölümler arasında rotasyon imkânlarının yanı sıra terfi olanakları da yaratır.

Ortak Yetkinlikler
New York Studio Dil Okulları’nda çalışmak isteyen adaylardan öncelikle istenen belli başlı sorumluluklar aşağıdaki gibidir:

• Profesyonellik ve sorumluluk bilinci içinde önce hizmet

• Takım çalışması ve iş birliği ile müşteri memnuniyetini sağlayan anlayış

• Hizmete duyarlılık

• Sürekli iyileştirme

• İletişim becerisi

NYS, çalışanına mesleki ve idari yetkinliklerin ölçüldüğü periyodik değerlendirme süreci uygulamaktadır.

Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR