İNSAN KAYNAKLARI

BİZE KATILIN FORMU
Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası

İNSAN KAYNAKLARI

NYS İnsan Kaynakları departmanı, kurulduğu günden bu yana dünya standartlarına uygun insan kaynakları süreçlerini benimseyerek uygulamaktadır. İnsan Kaynakları Departmanımız ofislerimizde çalışan profesyoneller ve uzman öğretmenlerin işe alımları için gerekli hazırlıklardan başlıyarak işe alım, performans ölçme ve değerlendirme, terfi gibi tüm süreçleri başarı ile yürütmektedir. İş akışlarından yönetim yapısına kadar profesyoneller tarafından organize edilen insan kaynakları yönetiminde pozisyon profilleri oluşturulmuş ve öngörülen iş tanımları hazırlanmıştır. Yurtdışından native speaking öğretmenleri işe alan İnsan Kaynaklarınız, öğretmenlerimizin ikametgahlarının alınması, çalışma müsaadelerinin alınması gibi tüm resmi işleride yürütülmektedir. Göreve alışlar bu tanımlara göre gerçekleştirilmekte ve performans değerlendirilmeleride bu kriterlere göre yapılmaktadır.

NYS’de Kariyer ve Yükselme Olanakları
Personelinin kariyer hedeflerine göre yetkinlik ve performansının geliştirilmesine önem veren NYS, bu amaçla katılımcı, objektif ve şeffaf bir performans geliştirme yaklaşımı uygular. Belli kriterleri yerine getiren çalışanlarına dil öğrenme imkanıda sunan NYS Performans sisteminin sonuçlarına göre çalışanlarına kariyer planlaması yapar, şirket şube ve bölümler arasında rotasyon imkanlarının yanı sıra terfi olanakları da yaratır.

Ortak Yetkinlikler
New York Studio Dil Okulları’nın, idari çalışanlarında öncelikli olarak sahip olmasını arzuladığı ve yönetim sistemlerini geliştirirken kullandığı değerler sistemini destekleyen ortak yetkinlikler şunlardır:

• Profesyonellik ve sorumluluk bilinci içinde önce hizmet

• Takım çalışması ve iş birliği ile müşteri memnuniyetini sağlıyan anlayış.

• Hizmete duyarlılık

• Sürekli iyileştirme

• İletişim becerisi

NYS, kadrosundaki öğretmenlerin kariyer gelişimine yardımcı olmak ve bu suretle misyonu doğrultusunda gerekli üretken ve iş birliğine açık eğitim ortamını yaratmak amacıyla; eğitmen kadrosu için mesleki ve idari yetkinliklerin ölçümlendiği periyodik değerlendirme süreci uygulamaktadır.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR