İŞ İNGİLİZCESİ

İŞ İNGİLİZCESİNİ NYS’DE ÖĞRENİP KARİYER HEDEFLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİN!  
Günümüz rekabet dünyasında kişi ve kurumların iş hayatında başarıya ulaşması İngilizceyi konuşma ve kullanma yetkinliğine bağlıdır.   
Profesyonel ve deneyimli eğitmen kadromuzla hazırladığımız program içeriğimiz:
 
  • Konuşma ağırlıklı (iletişimsel metot-communicative method) olan iş İngilizcesi programlarımız elementary seviyesinden başlayarak advanced seviyeye kadar devam eder. 
 
  • 6-9 kişilik sınıflarda ana dili İngilizce olan öğretmen kadromuzla, kendinizi yurt dışında hissederek kısa zamanda dilde yetkinlik kazanır ve konuşmaya başlarsınız. 
 
  • Programımızda iş dünyasıyla bağlantılı konular içeren vaka çalışmaları ve dünyaca ünlü şirketlerle ilgili gerçek makalelere yer verilmektedir.
 
  • Eğitim sürecinde kelime hazneniz güçlenir, konuşma, soru sorma, cevap verme, dinleme aktiviteleri ile toplantı ve telekonferanslara hazırlanmış olursunuz
Uluslararası arenada başarılı bir iş görüşmesi veya iş ortaklığı için kültürel farklılıkları ayırt etmek çok önemlidir. Uluslararası pazarda gerçekleştireceğiniz bir toplantı, iş yemeği ya da mülakat sırasında nelere dikkat edeceğiniz yabancı öğretmenlerimiz tarafından aktarılmaktadır.

English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR