İŞE ALIM TESTİ

Kurumların İşe alım sürecinde adayların yabancı dil bilgisi belirleme sınavını yapıyoruz. Bu sınavlarda adayların dil bilgisi seviyelerinin objektif ve profesyonel bir organizasyon tarafından  belirlenmesi gerekiyor. Biz bnu kurum adına yaparak adayların dil bilgisi  seviyelerini ölçülüyor ve değerlendiriyoruz.

NYS Dil Okulları şirketlere özel işe alım sınavlarıyla; kurumsal ihtiyaçlarınız belirleyerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda, kurumunuza özel İngilizceAlmancaRusçaFransızcaİtalyancaİspanyolca işe alım sınavları hazırlıyoruz.

Sınav soruları; ölçek, seviyesoru adedisınav içeriğisüresi ve sınavda sorulmasını istediğiniz özel bilgilere kadar isteklerinize göre hazırlanmaktadır. Size özel olarak hazırlanacak sınavda; dilbilgisi,
paragrafta hatalı cümleyi bulmae-mail yazmakelime bilgisi, okuduğunu anlama, kompozisyon yazma, fonksiyonel dil kullanımı,memorandumyazma, dinleme, diyalogları anlama ile ilgili sorulan soruları cevaplandırma gibi ihtiyacınıza yönelik sınav bölümlerini ekleyerek size özel kurumsallaştırılmış işe alım sınavınızı hazırlayabiliriz. Sizler için hazırlayacağımız sınavla StarterElemantaryPre Intermediate, IntermediataUpper Intermediate ve Advancedgibi dilediğiniz seviyeyi ölçebiliriz.

REFERANSLAR

SIEMENS - TURKCELL - ATLAS JET TADIM - ÇELEBİ HOLDİNG - ADL IŞIK KALE HOLDİNG - KARADENİZ HOLDİNG - GÜRALLAR PORSELEN ASAŞ ALÜMİNYUM - İBRAHİM ETHEM - PHILIP MORRIS – CALLUS- GARANTİ-KUVEYTTÜRK- KBB-EMLAK KONUT-IGDAŞ-ISTANBUL ULAŞIM


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR