İŞE ALIM TESTİ

Kurumların İşe alım sürecinde adayların yabancı dil bilgisi belirleme sınavını yapıyoruz. Bu sınavlarda adayların dil bilgisi seviyelerinin objektif ve profesyonel bir organizasyon tarafından  belirlenmesi gerekiyor. Biz bnu kurum adına yaparak adayların dil bilgisi  seviyelerini ölçülüyor ve değerlendiriyoruz.

NYS Dil Okulları şirketlere özel işe alım sınavlarıyla; kurumsal ihtiyaçlarınız belirleyerek bu ihtiyaçlar doğrultusunda, kurumunuza özel İngilizceAlmancaRusçaFransızcaİtalyancaİspanyolca işe alım sınavları hazırlıyoruz.

Sınav soruları; ölçek, seviyesoru adedisınav içeriğisüresi ve sınavda sorulmasını istediğiniz özel bilgilere kadar isteklerinize göre hazırlanmaktadır. Size özel olarak hazırlanacak sınavda; dilbilgisi,
paragrafta hatalı cümleyi bulmae-mail yazmakelime bilgisi, okuduğunu anlama, kompozisyon yazma, fonksiyonel dil kullanımı,memorandumyazma, dinleme, diyalogları anlama ile ilgili sorulan soruları cevaplandırma gibi ihtiyacınıza yönelik sınav bölümlerini ekleyerek size özel kurumsallaştırılmış işe alım sınavınızı hazırlayabiliriz. Sizler için hazırlayacağımız sınavla StarterElemantaryPre Intermediate, IntermediataUpper Intermediate ve Advancedgibi dilediğiniz seviyeyi ölçebiliriz.

REFERANSLAR

SIEMENS - TURKCELL - ATLAS JET TADIM - ÇELEBİ HOLDİNG - ADL IŞIK KALE HOLDİNG - KARADENİZ HOLDİNG - GÜRALLAR PORSELEN ASAŞ ALÜMİNYUM - İBRAHİM ETHEM - PHILIP MORRIS – CALLUS- GARANTİ-KUVEYTTÜRK- KBB-EMLAK KONUT-IGDAŞ-ISTANBUL ULAŞIM


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR