İSPANYOLCA

GELECEĞİN DİLİ İSPANYOLCA NEW YORK STUDIO’DA! 

Dünya üzerinde yaklaşık 500 milyon kişinin konuştuğu, 20 ülkenin ve Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, Amerika Devletler Organiazsyonu, Afrika Birliği, UNASUR, Antratika Anlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası  organizasyonların  resmi  dili  olan  İspanyolca  dünyada  en  fazla  konuşulan üçüncü,  Amerika  Birleşik  Devletleri’nde  ise  ikinci  dildir.  Öğrenilmesi  gereken  dillerin başında yer alan İspanyolca’yı New York Studio Dil Okulları’nda konuşma ağırlıklı olarak kolayca öğrenerek Bankacılık, Gazetecilik, Tıp Araştırmaları, Diplomasi, Mühendislik, Moda, İnsan Kaynakları, Seyehat ve turizm endüstrisi alanlarında kariyer planlaması yapabilirsiniz. 

 

İspanyolca’da 19 yıllık tecrübe ve yüksek başarı oranı! 

         NYS Dil Okulları, İspanyolca dil eğitiminde 19 yıllık tecrübesi ve yüksek başarı oranı ile Türkiye’nin lider dil okulu olma özelliği taşımaktadır. New York Studio Dil Okulları,öğrenci ihtiyaç ve hedeflerini ders içerikleri planlamasında ön sıraya koyar. Böylece her katılımcı eğitim içeriğinden tatmin olur ve hedefine kolayca ulaşır. 

        NYS, İspanyolca eğitiminde konuşma becerisinin önemine inanır ve uyguladığı iletişimsel metod yöntemiyle öğrencilerine İspanyolcayı konuşma ağırlıklı olarak öğretir. Yabancı, alanında uzman, üniversite mezunu ve eğitim sertifikalı öğretmen kadrosu tarafından verilen İspanyolca dersi, hafta içi ve hafta sonu maksimum 9 kişilik dersliklerde gerçekleşir. 

         Günümüz  teknolojisine  uygun  dizayn  edilmiş  modern  sınıflarda  gerçekleşen derslerde konular bilişsel yöntemlerle hazırlanan eğitim materyalleriyle desteklenir. Eğitim sırasında belirlenen güncel konular üzerine yapılan etkileşimsel aktivitelerde rol canlandırmalara, yorum ve diyalog kurmaya yer verilir. Pekiştirme özelliği taşıyan yaratıcı aktiviteler ile katılımcı en kısa sürede İspanyolca konuşmaya ve konuşulanları anlamaya başlar. 

 

Katılımcı eğitim sonunda;

• Konuşma becerisini geliştirir,

• Dil bilgisinde hakimiyet kurar,

• Kelime haznesine zenginlik katar,

• Okuduğunu anlamanın keyfine varır,

• Dinlediğini anlamakta uzmanlaşır. 


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR