İTALYANCA

Günümüzde  işletmelerin  hemen  her  kesimiyle  ticari  ve  kültürel  alışverişin yürütüldüğü, ortak yatırımlar nedeniyle istihdam yaratıldığı bir dünyada ikinci bir dil bilmek zorunluluk haline gelmiştir. ABD, Kanada, Avusturalya ve Arjantin başta olmak üzere dünyada yaklaşık 60 milyon kişinin konuştuğu İtalyanca, kişi ve kurumlara farklı alanlarda ticaret yapma kolaylığının yanı sıra; müzik, güzel sanatlar, mimarlık, opera, moda, tasarım, sinema, otomotiv, turizm ve gastroloji gibi pek çok alanda kariyer olanağı sağlar. 

 

İtalyanca’yı konuşarak İtalyan öğretmenlerden öğrenin! 

New York Studio Dil Okulları’nda  her öğretmen alanında uzman ve deneyimli olup; uluslararası  tanınan  eğitim  sertfikasına  sahiptir.  Böylece  İtalyanca’yı  İtalyan  bir öğretmenden öğrenmenin avantajını yaşayan katılımcılar, sadece bir dili değil farklı bir kültürü de öğrenmiş olurlar.

Hem sosyal hem de iş hayatınızda size avantaj sağlayacak İtalyanca’yı New York Studio Dil Okulları’nda uygulanan iletişimsel metod yöntemiyle konuşarak öğrenin! En fazla 9 kişilik sınıflarda, ister hafta içi ya da hafta sonu ister açık gruplarla ister bire bir özel ders seçenekleriyle kolayca öğrenebilirsiniz. 

 

NYS Dil Okulları ile İtalyanca öğrenirken; 

• konuşma ağırlıklı eğitim ile doğru telaffuzları öğrenir, İtalyanca konuşurken  profesyonel imaj çizersiniz,

• Her ders yeni duyduğunuz sözcüklerle kelime haznenizi zenginleştirirsiniz.

• Her ders öğrendiğiniz yeni bilgilerle artan performansınızı gözlemler, İtalyanca öğrenme yolunda motive olursunuz.

• Son teknolojik işitsel ve görsel araç gereçler ile dinleme, okuma ve okuduğunu anlama becerisi edinir,

• Grammer bilginizi geliştirir. 


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR