LOJİSTİK SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

Uluslararası arenada yer almak isteyen lojistik firmaları için  Lojistik İngilizcesi bilgisi olmazsa olmaz faktördür. New York Studio Dil Okulları, global iş dünyasında yer almak isteyen firmalara İngilizce eğitimini 1998 yılından beri veriyoruz. NYS %100 başarısıyla lojistik devi şirketlere kurumsal eğitimlerle başarılarını taçlandırmış, Türkiye’nin lider dil okuludur. NYS Dil Okulları’nın hedefi;  katılımcılarına kısa, kompakt, tema bazlı, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kazandırmak, profesyonel iş yaşamlarında akıcı bir şekilde tüm bu dört becerilerini sergileme imkanı sağlamaktır.

Lojistik İngilizcesi programı kapsamında katılımcıların İngilizce; paketleme, yükleme ve form gibi evrakların doldurulması, senetler, yazılı iletişim yöntemleri, ürünlerin ulaşım yolu üzerine; hava, kara, deniz yolu taşımacılığı, konteyner ile taşıma, deniz aşırı ülkeler ile iş yapma, dış ticaret kuralları, sevkiyat ile ilgili detaylar; hacmi, ağırlığı, teslimat şekli, konşimento bilgisi, Avrupa genelinde ödemeli teslimatlar, Avrupa’da tek bir pazarla çalışma, kaza, şikayet ve kriz gibi durumlarda işlerin yürütülmesi ve yönetilmesi gibi konularda yetkinlik kazanması sağlanır.

New York Studio Dil Okulları Lojistik Eğitimi ile ürününüzü sorunsuz bir şekilde tüketiciyle buluşturan teknikleri öğrenecek, dünya pazarında güçlü ve güvenli adımlarla ilerleyeceksiniz.

Lojistik İngilizcesi programı ile hızlıca İngilizceyi öğrenin, kariyer hedeflerinizi yükseltin! Basın Global Lojistik, Ekol, Karınca.

Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR