ÇOK ACİL ÇÖZÜM

ÇOK ACİL ÇÖZÜM

NYS Exclusive İngilizce programı :Yurtdışında çok acil bir toplantıya ya da seminere mi katılmanız gerek? Toplantı veya seminerde tanıtım mı yapmanız gerek? Yabancı misafirleri ağırlamak zorunda mısınız? Ya da toplantı ve sunum çalışmaları mı yapmak, iş yazışmalarında mı bulunmak istiyorsunuz? NYS Exclusive programı tam size göre. 
NYS Exclusive ile sizlere 2 hafta çok yoğun, süratli, etken bir eğitim programı uygulaması sonucunda yabancı dili akıcı şekilde konuşmanızı hedefliyoruz. Kısa bir zaman içinde öğrendiğiniz dili konuşturuyoruz.
Hiç yabancı dil bilmeyen ve kısa bir sürede konuşması beklenen kişiler için NYS Exclusive programı idealdir.  
Bu çok özel programın avantajı, eğitmenlerimiz ihtiyaçlarınızla bire-bir ilgilenerek, gerektiğinde işinize yönelik çalışmalar da yapmaktadır.  İki haftalık süre içinde, tüm gün boyunca yeni öğrendiğiniz dili duyuyor, onu tekrar ediyor, onda düşünüyor ve konuşursunuz. Öğle yemeğinde bile! 
New York Studio eğitim materyallerinin gerçek hayatın içinden olması, deneyimli öğretmenlerimizinsizlerle yakından ve yoğun çalışması sonucunda çok kısa sürede öğrendiklerinizi kullanmağa başlıyor,konuşuyorsunuz.  Hızlı soru-cevap teknikleri ile de çalışarak gerçek hayatta karşılaşacağınız sorulara doğru ve hızlı cevap vermeye hazır oluyorsunuz.
Bu metodu sadece İngilizcede değil, tüm dillerde de kullanabiliyoruz.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR