ÇOK ACİL ÇÖZÜM

ÇOK ACİL ÇÖZÜM

NYS Exclusive İngilizce programı :Yurtdışında çok acil bir toplantıya ya da seminere mi katılmanız gerek? Toplantı veya seminerde tanıtım mı yapmanız gerek? Yabancı misafirleri ağırlamak zorunda mısınız? Ya da toplantı ve sunum çalışmaları mı yapmak, iş yazışmalarında mı bulunmak istiyorsunuz? NYS Exclusive programı tam size göre. 
NYS Exclusive ile sizlere 2 hafta çok yoğun, süratli, etken bir eğitim programı uygulaması sonucunda yabancı dili akıcı şekilde konuşmanızı hedefliyoruz. Kısa bir zaman içinde öğrendiğiniz dili konuşturuyoruz.
Hiç yabancı dil bilmeyen ve kısa bir sürede konuşması beklenen kişiler için NYS Exclusive programı idealdir.  
Bu çok özel programın avantajı, eğitmenlerimiz ihtiyaçlarınızla bire-bir ilgilenerek, gerektiğinde işinize yönelik çalışmalar da yapmaktadır.  İki haftalık süre içinde, tüm gün boyunca yeni öğrendiğiniz dili duyuyor, onu tekrar ediyor, onda düşünüyor ve konuşursunuz. Öğle yemeğinde bile! 
New York Studio eğitim materyallerinin gerçek hayatın içinden olması, deneyimli öğretmenlerimizinsizlerle yakından ve yoğun çalışması sonucunda çok kısa sürede öğrendiklerinizi kullanmağa başlıyor,konuşuyorsunuz.  Hızlı soru-cevap teknikleri ile de çalışarak gerçek hayatta karşılaşacağınız sorulara doğru ve hızlı cevap vermeye hazır oluyorsunuz.
Bu metodu sadece İngilizcede değil, tüm dillerde de kullanabiliyoruz.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR