PAZARLAMA VE REKLAM SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

PAZARLAMA VE REKLAM SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

Yenilik ve yaratıcılıkla beslenen Pazarlama ve Reklam sektöründe yenilikleri takip edip ilerleme için Pazarlama ve Reklam İngilizcesi olmazsa olmazdır. İster öğrenci ister deneyimli bir yönetici olun, ortak ihtiyacınız sektörünüzün iletişim dili İngilizcedir. Yabancı ortaklı bir reklam ajansında çalışıyor, yabancı müşterilere  hizmet sunuyor, yurt dışında olup bitenleri takip etmek istiyor ya da kariyerinize yurtdışı macerası mı eklemek istiyorsunuz? Bu yolda İngilizce bilmek sizin en büyük artınız olacak!

Kimlere Yönelik?

• Şirketlerin ve STK’ların üst düzey yöneticileri

• Uluslararası hizmet veren reklam  ajansı yöneticileri; tasarımcılar, yazarlar, müşteri ilişkileri yöneticileri, pazarlama ve reklamcılık öğrencileri, pazarlama ve reklamcılık sektöründe çalışmak, sektörün terminolojisini öğrenmek  isteyen herkes!

New York Studio Profesyonel Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi programı, sizlere günümüzde global pazarda uluslararası iş dili olan İngilizceyi en başarılı, en profesyonel ve en etkili biçimde kullanma becerisi kazandırarak iç ve dış müşteri kitlelerine ulaşarak kendinize ve bu sayede şirketinize büyük bir avantaj sağlamanıza yardımcı olur.

Program İçeriği
NYS Dil Okulları  Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi programı kapsamında; kurumsal kimlikmarkacılıkpazar araştırmasımüşteri profilipazarlama planı, 5P, fiyatlandırma stratejilerireklamcılıkta AIDA modelireklam kanallarıindirim türlerihalkla ilişkilersponsorluketklili basın bültenleriticari fuarlarda pazarlama yöntemlerietkinlik organizasyonları gibi konularda katılımcılar İngilizce yetkinlik kazanmaktadır.

Pazarlama ve Reklamcılık sektöründe fark yaratanlardan olmak ister misin?

Haydi, seni bekliyoruz!

Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR