PAZARLAMA VE REKLAM SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

PAZARLAMA VE REKLAM SEKTÖRÜ İNGİLİZCESİ

Yenilik ve yaratıcılıkla beslenen Pazarlama ve Reklam sektöründe yenilikleri takip edip ilerleme için Pazarlama ve Reklam İngilizcesi olmazsa olmazdır. İster öğrenci ister deneyimli bir yönetici olun, ortak ihtiyacınız sektörünüzün iletişim dili İngilizcedir. Yabancı ortaklı bir reklam ajansında çalışıyor, yabancı müşterilere  hizmet sunuyor, yurt dışında olup bitenleri takip etmek istiyor ya da kariyerinize yurtdışı macerası mı eklemek istiyorsunuz? Bu yolda İngilizce bilmek sizin en büyük artınız olacak!

Kimlere Yönelik?

• Şirketlerin ve STK’ların üst düzey yöneticileri

• Uluslararası hizmet veren reklam  ajansı yöneticileri; tasarımcılar, yazarlar, müşteri ilişkileri yöneticileri, pazarlama ve reklamcılık öğrencileri, pazarlama ve reklamcılık sektöründe çalışmak, sektörün terminolojisini öğrenmek  isteyen herkes!

New York Studio Profesyonel Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi programı, sizlere günümüzde global pazarda uluslararası iş dili olan İngilizceyi en başarılı, en profesyonel ve en etkili biçimde kullanma becerisi kazandırarak iç ve dış müşteri kitlelerine ulaşarak kendinize ve bu sayede şirketinize büyük bir avantaj sağlamanıza yardımcı olur.

Program İçeriği
NYS Dil Okulları  Pazarlama ve Reklamcılık İngilizcesi programı kapsamında; kurumsal kimlikmarkacılıkpazar araştırmasımüşteri profilipazarlama planı, 5P, fiyatlandırma stratejilerireklamcılıkta AIDA modelireklam kanallarıindirim türlerihalkla ilişkilersponsorluketklili basın bültenleriticari fuarlarda pazarlama yöntemlerietkinlik organizasyonları gibi konularda katılımcılar İngilizce yetkinlik kazanmaktadır.

Pazarlama ve Reklamcılık sektöründe fark yaratanlardan olmak ister misin?

Haydi, seni bekliyoruz!

English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR