PERAKENDECİLİK İNGİLİZCESİ

NYS PERAKENDECİLİK İNGİLİZCESİ İLE SATIŞLARINIZI ARTTIRIN!

NYS Dil Okulları uyguladığı iletişimsel metod doğrultusunda konuşma ağırlıklı bir İngilizce perakendecilik eğitimi sunar. Sadece satışa yönelik, konuşma ağırlıklı, karmaşık gramer yapılarına girmeden çok pratik bir metotla, yaratıcı ve etkileşimli aktivitelerle öğretir. Öğrendiğiniz ingilizceyi işinizde kullanarak satışlarınızı ve satış primi kazancınızı arttırırsınız. Ders sırasında son teknolojik görsel işitsel araç ve gereçlerle güncel konularını destekler.

Sadece 2 haftada Mağazacılık İngilizcesi öğrenin!

Turistlere satış yapabilmeniz için İngilizce bilmeniz, onların söylediklerini ve istediklerini anlamanız, onlarla iletişim kurmanız gerek. Turistlere İngilizce konuşarak satışlarınızı ve satış primlerinizi arttırabilirsiniz.

Perakendecilik sektöründe çalışanlara özel olarak hazırladığımız çok kısa programla size çok kısa zamanda bu sektörde kullanılan kelime ve kalıpları öğretip, turistlerle iletişim kurmanızı sağlıyoruz. Böylece hem firmanızın satışını hem de satış primi kazancınızı arttırıyoruz.

NYS Dil Okulları profesyonel, üniversite mezunu, her biri alanında uzman anadil konuşmacısı ve uluslarası tanınan eğitim sertifikası sahibi, doğal konuşmacı öğretmenler tarafından ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış eğitim programı ile ilk dersten İngilizce konuşmaya başlayacaksınız!

İngilizceyi konuşarak öğrenin!


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR