POE GOLD PAKET

Bu pakette BAZ ve SİLVER paketlerde sunduğumuz gramer, öğretmenle destek ve yazma konularında öğretmenle destek derslerine ilaveten  Skype’ta Bire Bir özel 800 dakikalık İngilizceyi Skype ta Konuşarak Öğren dersleri veriyoruz.  Merkezlerimizde her hafta bir ders alarak devam ettirdiğiniz ilişkinize 5 ay süre ile her hafta alacağınız iki adet 20 dakikalık dersle ek destek alacaksınız.
• Yabancı Öğretmenle Her Gün Canlı Ders + Sınırsız online eğitim
Skype’ta Bire Bir özel 800 dakika ders. 
1 yıl süreyle her hafta sırası ile gramer, eğitmenle destek ve yazma derslerinden birisine katılabilir. 
1 yıl süreyle 34 konuda 55 bin Online derste sınırsız eğitim. 
•Şubede istediğiniz gün ve saatte ders çalışma imkanı
Takıldığınız konularda ve ihtiyaç duyduğunuzda destek ve yönlendirme
• Konuşma ve Gramer Kulüplerimizde Eğitim 


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR