POE PREMIUM PAKET

PREMİUM pakette BAZ, SİLVER ve GOLD paketler içeriğine ilaveten  Ücretsiz Toefl, IELTS veya YDS’ye Hazırlık Eğitimi sunuyoruz
Gramer, öğretmenle destek ve yazma konularında öğretmenle destek derslerine ilaveten Skype’ta Bire Bir özel 1600 Dk. ders alabilecek, merkezlerimizde her hafta bir ders alarak  devam ettirdiğiniz ilişkinize 10 ay süre ile her hafta alacağınız iki adet 20 dakikalık İngilizceyi SKYPE’ta Konuşarak Öğren derslerinizle ek destek alacaksınız.  
• Yabancı Öğretmenle Her Gün Canlı Ders+ Sınırsız Online eğitim
Skype’ta Bire Bir özel 1600 Dk. Ders. 
1 yıl süreyle her hafta sırası ile gramer, eğitmenle destek ve yazma derslerinden birisine katılım.
•1 yıl süreyle 34 konuda 55 bin derste sınırsız Online eğitim. 
Takıldığınız konularda ve ihtiyaç duyduğunuzda destekve yönlendirme
• Esnek Saatlerde Şubede Eğitim 
• Konuşma ve Gramer Kulüplerimizde Eğitim 


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR