PROFESYONEL İNGİLİZCE SEMİNERLERİ

Artık sadece genel olarak İngilizce hatta iş İngilicesini bilmeniz kafi değil. Çok sık İngilizce toplantılara katılıyor, Sunumlar, İş Yazışmalarıları yapıyor, İş Mülakatlarına ve İş Müzakerelerine giriyor ve Sosyalleşmek istiyorsunuz. Bütün bunları Profesyonelce yapmayı arzu ediyorsunuz.
İşte Profesyonel İngilizce Seminer programlarımızı tam sizler için hazırladık.

Seminerleri Yarım gün, 1 ya da 2 tam gün şeklinde organize ediyoruz. Gruplara veya bireylere özel olarak sunduğumuz seminerlerinin bazılarının konuları şöyle:
Toplantıya Katılım İngilizcesi, 
•Sunum İngilizcesi, 
•İş Yazışmaları, 
•İş Mülakatları İngilizcesi, 
•İngilizce İş Müzakereleri Teknikleri, 
•Sosyalleşme konularında veya 
•İş Hukuku, 
 •Muhasebe, 
•Finans, 
•İnsan Kaynakları ve 
•Bankacılık İngilizceleri alanlarında organize ediyoruz.

Farklı ihtiyaçlarınız için size özel İngilizce programları da hazırlayabiliriz.

 


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR