PTE

"

PTE (Pearson Test of English) Academic, üniversiteler, yüksek eğitim kurumları, devlet birimleri ve akademik ingilizce gerektiren kurumlar için katılımcıların dil becerilerini ölçen bir testtir.

PTE Academic sınav raporu adayın genel dil seviyesi dışında dil becerrilerini iletişim becerileriyle; dinleme, okuma, konuşma, yazma ikinci etapta gramer, konuşmadaki akıcılık, telaffuz, heceleme, yazılı hitap gibi becerilerini puanlar.

 

 

PTE HAZIRLIK SINAVINA NYS İLE HAZIRLANIN

NYS Dil Okulları başarı odaklı sınava hazırlık eğitimiyle öğrencilerine sınav straejileri, soru tipleri, geçmiş dönemden günümüze sınav soruları ve çözüm taktikleri gibi bilgileri profesyonel ve deneyimli öğretmen kadrosuyla sunar.
 

Konuşma ve yazma bölümünde sesli okuma, cümleyi tekrar etme, görseli tarif etme, bir dersi tekrar anlatma, kısa soruyu cevaplama, yazılı metni özetleme ve kompizyon yazma gibi becerilerinizi geliştirirsiniz.
 

 

NYS Dil Okulları ile PTE Academic’e hazırlanarak sınavda verimli zaman yönetiminiöğrenirsiniz.
 

 

NYS Dil Okulları’nın uzman öğretmen kadrosu sizi PTE Academic yazma bölümüne; özet yazma, farkı amaçlar için kompozisyon oluşturma, doğru grameri kullanma ve imla kurallarına uygun olarak yazma becerilerinizi destekleyerek hazırlar.

PTE Academic sınavına New York Studio Dil Okulları ile hazırlanarak okuma bölümünde; tüm başlıklara hakim olarak sınavda başarı sağlarsınız.

PTE Academic sınavına NYS ile hazırlanarak tüm başlıklarda sizi başarıya ulaştıracak becerileri geliştirirsiniz.

 


Dil eğitiminde 1998 yılından bu yana olan tecrübe ve bilgi birikimi ile siz değerli öğrencileri hedeflerine ulaştırmanın  mutluluğunu  yaşıyoruz.  

Alanında  deneyimli,  üniversite  mezunu  ve uluslararası tanınan eğitim sertifikalı öğretmenler ile TOPC ve TPO eşliğinde, TOEFLYDSIELTSPTEYÖKDİL sınavlarına hazırlık eğitiminde öğrencilerimize başarıyı yaşatıyoruz.

New York Studio Dil Okulları ile sınava hazırlık süreci boyunca edineceğiniz deneyimlerin olumlu etkileri size yalnızca sınavlarda istediğiniz puanı kazandırmakla sınırlı kalmayacak, aynı zamanda tüm akademik ve iş hayatınızda kullanabileceğiniz temelleri de oluşturacaktır.


"

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR