PTE

PTE SINAVINA HAZIRLIK KURSU

PTE (Pearson Test of English) sınavı adayın genel dil seviyesi dışında dil becerilerini iletişim becerileriyle; dinleme, okuma, konuşma, yazma, ikinci etapta gramer, konuşmadaki akıcılık, telaffuz, heceleme,yazılı hitap gibi becerilerini puanlar.

•Alanında uzman ve ana dil kullanıcısı olan deneyimli öğretmenlerimizle öğrencinin eksik olduğu alanlara yoğunlaşıyor ve sınavda herhangi bir engelle karşılaşmamasını sağlıyoruz.

•Tüm konulara ve dil becerilerine aynı önem ve özenle yaklaşıyor ve başarıyı taçlandırıyoruz.

NYS Dil Okulları sınav stratejilerisoru tipleri, geçmiş dönemden günümüze sınav soruları ve çözüm taktikleri gibi bilgileri profesyonel ve deneyimli öğretmen kadrosuyla sunar.

Konuşma ve yazma bölümünde sesli okuma, görseli tarif etme, kısa soruyu cevaplama, yazılı metni özetleme ve kompozisyon yazma gibi becerilerinizi geliştirirsiniz.

PTE Academic sınavına New York Studio Dil Okulları ile hazırlanıp, tüm başlıklara hâkim olarak sınavda başarı sağlarsınız.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR