RUSÇA

Dünya üzerinde 255 milyon kişinin konuştuğu Rusça, özellikle müzik, edebiyat, bale ve resim gibi sanat alanlarının dünya çapında en kıymetli sanatçıları yetiştirmiştir. 

Ülkemize yoğun olarak gelen Rus turistlerle anlaşabilmenin yanısıra, gelişen ticari yatırımlar ve iş ortaklıkları Rusça konuşabilme becerisi kazanmayı gerektirmektedir.

İş dünyasının yüksek bütçeli yatırımlarına ev sahipliği yapan ticari iş birliklerinde yer almanız için gerekli olan Rusça yetkinliğini en iyi şekilde New York Studio Dil Okulları’nda ulaşabilirsiniz.

 

Neden NYS Dil Okulları?

Rusça  dil  eğitiminde  19  yıllık  tecrübesi  ile  katılımcılarına  güven  veren  NYS, derslerinde uyguladığı İletişimsel metod doğrultusunda öğrencilerine Rusça’yı konuşma ağırlıklı olarak öğretir. 

Profesyonel öğretmen kadrosu, üniversite mezunu, yabancı, tamamı uluslararası tanınan eğitim sertifikası sahibi ve deneyimli eğitmenlerden oluşur. Rusça’yı anadili olarak konuşan (native speaker) bir öğretmenden öğrenirsiniz. 

Hafta içi ya da hafta sonu,  ister açık gruplarda ister bire bir özel ders seçenekleriyle en fazla 9 kişilik dersliklere katılan öğrenciler; 

• akıcı konuşma becerisi kazanır,

• dil bilgisi alanında hakimiyet sağlar, 

• okuduğunu ve dinlediğini kolayca anlar,

• kelime haznesini zenginleştirir,

• Rusça’yı klasik ve sıkıcı yöntemlerle değil, severek ve eğlenerek öğrenirler. 

 

 İhtiyaca göre ders içeriği, zengin materyaller 

NYS Dil Okulları, katılımcılarının ihtiyaç analizlerini yaparak ve hedeflerini belirleyerek, ders içeriklerini bu doğrultuda uzman eğitim kadrosu ile planlar. Güncel hayattan iş hayatına kadar geniş yelpazede hazırlanan konu başlıkları günümüz teknolojisi ve bilişsel yöntemleri ile hazırlanan eğitim materyalleri ile desteklenir. Çeşitli görsel işitsel araç ve gereçlerin kullanıldığı sınıf içi eğitimlerde, güncel konular üzerine yapılan yorumlar, diyaloglar, rol canlandırmaları ve diğer yaratıcı aktiviteler önemli bir yer tutar. Katılımcının aktif şekilde katıldığı etkileşimsel aktiviteler ile, Rusça konuşulanlar kısa sürede öğrenci tarafından anlaşılır hale gelir. NYS Dil Okulları daha ilk dersten öğrencisine Rusça konuşturmayı başaran Türkiye’nin lider dil okulu ünvanına sahiptir. 


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR