SATIŞ VE SATIN ALMA İNGİLİZCELERİ

SATIŞ VE SATIN ALMA İNGİLİZCELERİ

Satış ve Satın Alma İngilizcesi programı uluslararası pazarda iş yapan herkes için gereklidir. NYS Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı satış ve Satın Alma İngilizcesi programı ile hızlıca yeni dilinizi öğrenin ve kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Gerçek olaylardan alıntılarla oluşturulmuş Satış ve Satın Alma İngilizcesi programı yeni müşteriye yaklaşım,potansiyel tedarikçilerin seçimiteklif kavramı ve geliştirilmesimüzakerelerin hazırlanıp gerçekleştirilmesi,sipariş ve teslimatı düzenlemek ve alınan şikayetlerle başa çıkma ya da şikayet belirtmek gibi konuya özel durumlara değinir.

Program kapsamında katılımcılar; satış toplantısı, ticari fuarlarAIDA yaklaşımıpazarlıkta püf noktalar,görüşme/pazarlık başlatmasonlandırma ve yöntemlerionline siparişsiparişlerde değişikliksözleşme şartlarıtelefon ya da yüzyüze alınmış müşteri şikayetlerimemnuniyetsizliklerle etkili başa çıkma ve şikayet yönetimi üzerinde İngilizce yetkinlik kazanır.

NYS Dil Okulları alanında uzman, yabancı ve uluslararası eğitim sertifikalı kadrosuyla Satış ve Satın alma İngilizcesi programıyla katılımcılarının profesyonel yaşamlarında karşılaşacağı tüm durumlarda gerekli olan profesyonel ifadeleri ve konuşma tekniklerini öğreterek İngilizce başarılı ve etkili iletişim kurmanızı sağlar.


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR