SATIŞ VE SATIN ALMA İNGİLİZCELERİ

SATIŞ VE SATIN ALMA İNGİLİZCELERİ

Satış ve Satın Alma İngilizcesi programı uluslararası pazarda iş yapan herkes için gereklidir. NYS Dil Okulları’nın size özel hazırlayacağı satış ve Satın Alma İngilizcesi programı ile hızlıca yeni dilinizi öğrenin ve kariyer hedeflerinizi yükseltin!

Gerçek olaylardan alıntılarla oluşturulmuş Satış ve Satın Alma İngilizcesi programı yeni müşteriye yaklaşım,potansiyel tedarikçilerin seçimiteklif kavramı ve geliştirilmesimüzakerelerin hazırlanıp gerçekleştirilmesi,sipariş ve teslimatı düzenlemek ve alınan şikayetlerle başa çıkma ya da şikayet belirtmek gibi konuya özel durumlara değinir.

Program kapsamında katılımcılar; satış toplantısı, ticari fuarlarAIDA yaklaşımıpazarlıkta püf noktalar,görüşme/pazarlık başlatmasonlandırma ve yöntemlerionline siparişsiparişlerde değişikliksözleşme şartlarıtelefon ya da yüzyüze alınmış müşteri şikayetlerimemnuniyetsizliklerle etkili başa çıkma ve şikayet yönetimi üzerinde İngilizce yetkinlik kazanır.

NYS Dil Okulları alanında uzman, yabancı ve uluslararası eğitim sertifikalı kadrosuyla Satış ve Satın alma İngilizcesi programıyla katılımcılarının profesyonel yaşamlarında karşılaşacağı tüm durumlarda gerekli olan profesyonel ifadeleri ve konuşma tekniklerini öğreterek İngilizce başarılı ve etkili iletişim kurmanızı sağlar.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR