TOEFL

NYS’DE TOEFL FARKI

•NYS’de TOEFL programımız 80 puan garantilidir.

•TOEFL programımızı konularında uzman, deneyimli, native speaker öğretmenler tarafından gerçekleştiriyoruz.

•Eğitimin başlangıcında “ön teşhis testi” ve sonunda “son test” olmak üzere iki tam test ve eğitim sırasında readingwritinglistening ve speaking bölümlerinde ikişer adet olmak üzere 8 adet mini test veriyoruz.

•Bu konularda çok detaylı alıştırmaları ve TOEFL’da daha önce çıkmış soruları içeren çalışmalar yapıyoruz.

•TOEFL testini alırken öğrencinin dikkat etmesi gereken hususlar ve test alma stratejileri üzerinde özellikle duruyoruz.

•Eğitim sırasında sıklıkla TOEFL test uygulamaları yapıyoruz.

•Gerçek test ortamında, gerçek test uzunluğunda ve sınavdaki en yeni soru türlerinde çok detaylı eğitim araştırmaları içeren online eğitim araçlarını kullanıyoruz.

TOEFL ACADEMİC için hazırlıkta, kelime haznesinin geliştirilmesi ve konuşma konularını içeren yoğun eğitimleri veriyoruz.


English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR