TURİZM İNGİLİZCESİ

New York Studio Dil Okulları, 1998 yılından beri turizm ve otelcilik sektöründe çalışanlara İngilizce eğitimleri vererek turistlere İngilizce iletişim kurmalarını sağlıyor. NYS dünyada başarıyla uygulanan turizm ingilizcesi programlarını katılımcılarına sunuyor.

NYS Dil Okulları Turizm İngilizcesi programıyla; ön büro, arka büro, restoran, bar, mutfak ve kat sorumluları  çalışanlarına  özel olarak hazırlanan eğitim programlarıyla sektörün İngilizce iletişim gerekliliklerine en iyi şekilde yanıt verir. Başlangıç, orta ve ileri seviyelerde planlanan kurslar; hafta içi gündüz ve akşam, haftasonu sabah ve öğleden sonra olmak üzere katılımcılara esnek gün ve saat seçimi sunar.

Öğretmen kadrosu anadili İngilizce olan Amerikalı, Kanadalı, İngiliz ve Avustralyalı profosyonel, alanında deneyimli ve tamamı uluslararası tanınan yabancı dil eğitimi sertifikasına sahip öğretmenlerden oluşur. Uzman eğitmen kadrosu derslerde İletişimsel Metot uygular. Bu yöntemle dersler konuşma ağırlıklı geçer ve ilk dersten katılımcı İngilizce konuşmaya başlar. Öğrencinin mesleki ihtiyaçlarına göre planlanmış ders programında konuşma, dinleme, okuma, yazma ve kelime haznesi zenginleştirme alanlarında yetkinlik kazanmaları da önemli bir yer kaplar.

 

New York Studio Dil Okulları ile hem İngilizce öğrenin hem kariyerinizde yükselin!

English on Skype

İstediğiniz gün ve saatte Skype'ta Birebir Eğitim. Haftada 2, 3, 5 gün ve günde 20, 30, 40 ve 60 dakika olmak üzere seçeceğiniz sürede size uygun zamanlarda verdiğimiz bireysel eğitimdir

Online Eğitim (POE)

Pearson Online English ( POE) programını, NYS hizmet kalitesi ve ürün çeşitlendirmesi ile sizlere sunuyoruz. Baz Paket olarak POE’nin Öğretmenle Her Gün 7/24 Canlı Sınıf Dersleri + Sınırsız Online eğitim sunuyoruz. Başlangıç’tan Advanced seviyeyi de içine alan sizlere özel çözümler üreten BAZ Pakete ilaveten Sorularınıza Aynı Günde e malle Cevap, Silver, Gold ve Premium Paketlerimizi, kişiselleştirilmiş online İngilizce eğitim platformunda sizlere sunuyoruz.

HABER VE DUYURULAR

image name

AÖF Sınvalarınızda başarılar diliyoruz .

AÖF öğrencilerimize 13-14 Nisan Cumartesi ve Pazar günü saat 9:30 da gireceklere sınavlarında başarı dileriz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR