WORKSHOPS

Günümüz global iş dünyasında iletişim İngilizce ile sağlanmaktadır. İş yaşamında en çok kullanılan iletişim tekniği ise e-mail ve resmi yazışmalardır. Bireylerin İngilizce iletişim tekniklerini etkili bir biçimde kullanmayı öğrenmeleri halinde iş hayatında belli bir yer kazanmasına ve kariyerinde emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlar.


Kimler katılmalı?

Bu programa iş hayatında uluslararası şirketlerle yazılı iletişimde bulunan yönetici, personel ve bu alanda kariyer hedefleyen yeni mezunlar katılabilir. Sadece yabancı ortaklı bir şirkette çalışıyor ya da kariyer planlıyor olmanız değil; ülkenin gelecek vaadeden ve kısa süreçte uluslararası pazara açılması beklenen bir kurumunda çalışıyorsanız, program dahilinde kısa sürede iş yazışmalarında yetkinlik kazanmanız size pek çok avantajlar sağlayacaktır.


Program içeriği:

NYS Dil Okulları e-mail ve iş yazışmaları İngilizcesi programı dahilinde; mesaj yapısı ve içerik oluşturmak, resmi ve resmi olmayan mesajlarda kullanılan İngilizce bilgiye ihtiyaç duyan maillere yanıt vermek, bir iş için son teslim tarihi belirtmek ve aksiyon almak, diplomatik olmak, konuyla ilgili daha önce alınmış geri bildirimlerle bağlantı kurarak cevap verme, eleştride bulunma üslubu ve teknikleri, özür dileme teknikleri, tarih belirleyerek organizasyonlar yapmak, zaman planı oluşturmak gibi içerikler katılımcıların kazanım sağlayacağı ana konu başlıklarıdır.
 

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

İletişim Sayfası


Skype'ta Birebir Eğitim

Skype'ta Birebir Eğitim Haftada 2, 3, 5 gün boyunca 20, 30 ve 40 dakika süre ile size uygun zamanlar içerisinde verilen birebir eğitimdir.

Pearson On Line English

Pearson Online English ( POE) eğitim programını, NYS hizmet kalitesi ve standartlarında sunuyoruz. Pearson Online English (POE) İngilizce eğitim alanında, başlangıç seviyesinden Advanced seviyeye kadar çözüm sunan, online İngilizce eğitim platformudur.

Telefonda İngilizce

Telefonda ingilizce eğitimi size uygun zaman aralıklarında cep telefonunuz üzerinden sosyal mesajlaşma platformları ile birlikte yapılmaktadır.

HABER VE DUYURULAR

image name

Her gün İngilizce dersleri

Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. Cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz.

POE3, POE6, POE12 Devamı

ÖĞRENCİ YORUMLARI

Yabancı dil eğitimi ile ilgili olarak, New York Studio Dil Okulları’nın uzman öğretmenleri, çalışanları, materyalleri ve eğitim kalitesinden çok memnun kaldım. İngilizce dil eğitimimde önemli ilerleme kaydettim. New York Studio’yu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
YİĞİT GÜL İngilizce Bölümü
New York Studio Dil Okullarından almış olduğum IELTS sınavı hazırlık kursu sonrası girmiş olduğum sınavda hedeflediğim (General 6,5) puana ulaştım. Özverili ve konusunda uzman öğretmenlerine ve New York Studio’ya çok teşekkür ediyorum.
SERPİL CAN IELTS Hazırlık Mezunu
Mercedes iş görüşmesine yönelik yaptığım Almanca özel dersinden Hilal Hoca'dan çok memnun kaldım. Almancamı bu kadar kısa sürede bu kadar çabuk toparlamama yardımcı oldu. Benim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenime ve kurumda bu eğitimi almama yardımcı olan herkese teşekkür ederim.
SEDA ÜZÜM Almanca Mezunu

REFERANSLAR